Nadezda Streltsova oljemålning

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Pioner, signerad Streltsova, olja på duk, ca 67x70 cm, oramad

660178

2019-07-07