Trädgårdsgrupp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 dlr, omkring 1900-talets mitt, bestående av 2 fåtöljer samt pall, bambu och rotting, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, ställvis något blekta, skador till rottning på pallen som saknas kudde
660179
2019-07-08