Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 dlr, omkring 1900-talets mitt, bestående av 2 fåtöljer samt pall, bambu och rotting, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, ställvis något blekta, skador till rottning på pallen som saknas kudde

660179

2019-07-08