Seiko herrarmbandsur

Seiko herrarmbandsur
Seiko herrarmbandsur
Seiko herrarmbandsur
Seiko herrarmbandsur
Seiko herrarmbandsur
Seiko herrarmbandsur
Seiko herrarmbandsur
Seiko herrarmbandsur
Seiko herrarmbandsur
Seiko herrarmbandsur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

500 SEK

SEIKO, gulmetall, automatisk, datum, plexiglas, armband i PU-läder, referensnr 7005-7080, 1970-tal, boettnr 480884, 40x38 mm

Slitage med skadat glas, fungerade vid inlämningen, SAV garanterar ej funktionen

660181

2019-08-10