Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILSE CLAESSON, "Serie V", Rörstrand, matservis, flintgods, 1930-tal . 12 assietter, skål och vas (14)
Vas med kantnagg.
660182
2019-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här