Matservis Ilse Claesson

Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson
Matservis Ilse Claesson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILSE CLAESSON, "Serie V", Rörstrand, matservis, flintgods, 1930-tal . 12 assietter, skål och vas (14)

Vas med kantnagg.

660182

2019-08-06