Golvlampa med avlastningsbord

Golvlampa med avlastningsbord
Golvlampa med avlastningsbord
Golvlampa med avlastningsbord
Golvlampa med avlastningsbord
Golvlampa med avlastningsbord
Golvlampa med avlastningsbord
Golvlampa med avlastningsbord
Golvlampa med avlastningsbord

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, fot i lackerad metall, stomme i mässing och teak, 2 riktbara ljuspunkter, vardera med textilskärmar, med avlastningsskiva fanerad i teak, otydligt stämplad undertill "Metallprodukter", möjligen Metallprodukter Markaryd AB, höjd ca 145 cm

Bruksslitage, fotringen med skada, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

660184

2019-07-07