Sideboard teak
2019-07-07
660185
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1950/60-tal, troligen Danmark, fanérad med teak, tre lådor vid sarg samt 2 skåp, invändigt med höjd ca 95, 160x40 cm, nyckel finns
Bruksslitage