Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, troligen Danmark, fanérad med teak, tre lådor vid sarg samt 2 skåp, invändigt med höjd ca 95, 160x40 cm, nyckel finns

Bruksslitage

660185

2019-07-07