Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, fanérat i teak, 4 lådor samt 2 skjutdörrar, höjd ca 74, 170x42 cm
Bruksslitage
660186
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här