Stolar Nyrenässans
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 5 st., fanerade med mahogny, 1800-talets slut, nyrenässans, genombruten svängd ryggbricka, svarvade ben med kannelyr, blå plyschklädsel, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, stoppningen något defekt, fläckar, något ostadiga
660188
2019-07-09