Stolar Nyrenässans

Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 5 st., fanerade med mahogny, 1800-talets slut, nyrenässans, genombruten svängd ryggbricka, svarvade ben med kannelyr, blå plyschklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, stoppningen något defekt, fläckar, något ostadiga

660188

2019-07-09