Gymnastikbock

Gymnastikbock
Gymnastikbock
Gymnastikbock
Gymnastikbock
Gymnastikbock
Gymnastikbock
Gymnastikbock
Gymnastikbock

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GYMNASTIKBOCK, 1900-tal, furu med skinnklädd överdel, på hjul, höj- och sänkbar, plintens mått ca 41x57 cm cm

slitage

660190

2019-07-07