Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
GYMNASTIKBOCK, 1900-tal, furu med skinnklädd överdel, på hjul, höj- och sänkbar, plintens mått ca 41x57 cm cm
slitage
660190
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här