Fåtöljer/vilstoar med pall i bambu och rotting

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER samt PALL, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, stommar i bambu och rotting, sithöjd 35 cm, pall 55x60 cm

Bruksslitage

660192

2019-07-07