Bambufåtöljer

Bambufåtöljer
Bambufåtöljer
Bambufåtöljer
Bambufåtöljer
Bambufåtöljer
Bambufåtöljer
Bambufåtöljer
Bambufåtöljer

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-/70-tal, stomme i bambu lindad i rotting, med lösa, stoppade plymåer klädda i floral textil, sitthöjd ca 33 cm

Bruksslitage

660193

2019-07-07