Edvard Rosenberg oljemålning

Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Aftonrodnad över bäck, signerad Edv. Rosenberg 1923, olja på duk, ca 62x95 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

660194

2019-07-07