Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

4 500 SEK

SKÅP, 1700-tal, betsad furu, höjd ca 225 cm, 176x64 cm, invändigt senare bemålat

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Nyckel medföljer (ej original), renoverat, slitage, sprickor

660195

2019-07-07