Skåp 1700-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
SKÅP, 1700-tal, betsad furu, höjd ca 225 cm, 176x64 cm, invändigt senare bemålat
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
Nyckel medföljer (ej original), renoverat, slitage, sprickor
660195
2019-07-07