Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Jaktstilleben, ej signerad, olja på duk, ca 90x70 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
omfattande lagningar
660198
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här