Jaktstilleben olja på duk

Jaktstilleben olja på duk
Jaktstilleben olja på duk
Jaktstilleben olja på duk
Jaktstilleben olja på duk
Jaktstilleben olja på duk
Jaktstilleben olja på duk
Jaktstilleben olja på duk
Jaktstilleben olja på duk

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Jaktstilleben, ej signerad, olja på duk, ca 90x70 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

omfattande lagningar

660198

2019-07-07