Kjellgren olja på duk

Kjellgren olja på duk
Kjellgren olja på duk
Kjellgren olja på duk
Kjellgren olja på duk
Kjellgren olja på duk
Kjellgren olja på duk

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

B KJELLGREN, Kyrkogårdsmotiv, olja på duk, signerad samt med dedikation och datering 1918, ca 46x55 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

660199

2019-07-07