Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): "De e vår (men nu är de er)", signerad Gustaf Carlström samt med dedikation, olja på pannå, ca 64x82
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
660200
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här