Gustaf Carlström oljemålning

Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): "De e vår (men nu är de er)", signerad Gustaf Carlström samt med dedikation, olja på pannå, ca 64x82

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

660200

2019-07-07