Karl Tirén oljemålning

Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

KARL TIRÉN (1869-1955): same, signerad och daterad K Tirén 1910, olja på pannå, ca 90x98 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

660201

2019-07-08