Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mölla i landskap, olja på pannå, signerad
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
660202
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här