Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mölla i landskap, olja på pannå, signerad

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

660202

2019-07-07