Bord med läderklädd skiva

Bord med läderklädd skiva
Bord med läderklädd skiva
Bord med läderklädd skiva
Bord med läderklädd skiva
Bord med läderklädd skiva
Bord med läderklädd skiva
Bord med läderklädd skiva
Bord med läderklädd skiva
Bord med läderklädd skiva
Bord med läderklädd skiva

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, omkring 1940-tal, skiva klädd med brunt konstläder, kanter med nitar, höjd ca 62 cm, diameter ca 100 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

660205

2019-07-07