Ytterfoder Arthur Percy

Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ARTHUR PERCY, ytterfoder, 6 st., med dekor i relief av pågågel, Gefle, höjd ca 16 cm

Proveniens: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

krackeleringar

660206

2019-07-07