Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ARTHUR PERCY, ytterfoder, 6 st., med dekor i relief av pågågel, Gefle, höjd ca 16 cm
Proveniens: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
krackeleringar
660206
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här