Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
AMPEL, plåt och mässing, 1800-talets slut, Karl Johanstil, för sex ljus, höjd ca 60 cm
Slitage, borrad för el
660211
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här