Ampel Karl Johanstil

Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

AMPEL, plåt och mässing, 1800-talets slut, Karl Johanstil, för sex ljus, höjd ca 60 cm

Slitage, borrad för el

660211

2019-07-10