Barpallar 1960-tal

Barpallar 1960-tal
Barpallar 1960-tal
Barpallar 1960-tal
Barpallar 1960-tal
Barpallar 1960-tal
Barpallar 1960-tal
Barpallar 1960-tal
Barpallar 1960-tal
Barpallar 1960-tal
Barpallar 1960-tal
Barpallar 1960-tal
Barpallar 1960-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BARPALLAR, 4 st., mässingsfärgad stålstomme, klädsel i svart konstskinn, Observera en ring lös, märkta: D.S Stålmöbler, Malmö 1968, höjd 80 cm

Bruksslitage

660215

2019-07-07