Bruno Mathsson & Piet Hein Superellips

Såld för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", soffbord, fanerat med bok, fyra spännben av förkromat stålrör, höjd ca 52, 120x80 cm

Ytskador

660217

2019-07-10