Soffbord alrot

Soffbord alrot
Soffbord alrot
Soffbord alrot
Soffbord alrot
Soffbord alrot
Soffbord alrot
Soffbord alrot
Soffbord alrot

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, fanerat med alrot, 1900-talets mitt, möjligen Nordiska Kompaniet, höjd ca 56, 85x85 cm

Ytskador

660218

2019-07-10