Sidobord Jugend

Sidobord Jugend
Sidobord Jugend
Sidobord Jugend
Sidobord Jugend
Sidobord Jugend
Sidobord Jugend

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, furu, 1900-talets början, jugend, bemålat i svart, skivan med sarg, hylla, höjd ca 68, 40x40 cm

Slitage, färgbortfall

660219

2019-07-10