Taklampa art deco
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, ca 1940-tal, art deco, plafondmodell, frostat glas med slipad och förgylld dekor i form av blommor och stjärnor, höjd ca 40, diameter 50 cm
Enstaka fläck, enstaka mindre färgbortfall
660223
2019-07-07