Taklampa art deco

Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, ca 1940-tal, art deco, plafondmodell, frostat glas med slipad och förgylld dekor i form av blommor och stjärnor, höjd ca 40, diameter 50 cm

Enstaka fläck, enstaka mindre färgbortfall

660223

2019-07-07