Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Såld för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, mahogny, 2-delat, överdel med belysnig samt inrett med glashyllor, nederdel med räfflade dörrar, höjd ca 193, 100x41 cm

Nyckel finns

Visst slitage

660224

2019-07-07