Svenska Möbelfabrikerna soffbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, SMI Svenska Möbelfabrikerna, stomme och skiva fanerad i mahogny, stämplad under skivan, höjd ca 54 cm, skivan ca mått 135x85 cm

Smärre bruksslitage

660226

2019-07-09