Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, SMI Svenska Möbelfabrikerna, stomme och skiva fanerad i mahogny, stämplad under skivan, höjd ca 54 cm, skivan ca mått 135x85 cm
Smärre bruksslitage
660226
2019-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här