Svenska Möbelfabrikerna soffbord

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, SMI Svenska Möbelfabrikerna, stomme och skiva fanerad i mahogny, stämplad under skivan, höjd ca 47 cm, skivan ca mått 75x75 cm

Bruksslitage

660227

2019-07-09