Ulf Greder färglitografi

Ulf Greder färglitografi
Ulf Greder färglitografi

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949): "Virginia Waters Roc", signerad Ulf Greder, numrerad 201/360, bladstorlek ca 55x65 cm

Ej examinerad ur ramen

660231

2019-07-07