Olle Kåks litografi

Olle Kåks litografi
Olle Kåks litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE KÅKS (född 1941): Figurscen med naken kvinna, signerad Kåks, 40/100, färglitografi, bildmått ca 42x29 cm

Ej examinerad ur ramen

660232

2019-07-07