Evy Låås färglitografi

Evy Låås färglitografi
Evy Låås färglitografi

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVY LÅÅS (1923-1999): Stilleben med bordsur i fönster, färglitografi, signerad Låås, numrerad 26/360, 32x38 cm

Ej examinerad ur ramen

660233

2019-07-07