C. A Strömbäck skeppsporträtt

C. A Strömbäck skeppsporträtt
C. A Strömbäck skeppsporträtt
C. A Strömbäck skeppsporträtt
C. A Strömbäck skeppsporträtt
C. A Strömbäck skeppsporträtt
C. A Strömbäck skeppsporträtt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STRÖMBÄCK, C. A. (född 1874): HMS Fylgia, pansarkryssare, Sverige, signerad och daterad Ca. Strömbäck 1910, olja på pannå, ca 44x65 cm

MIndre spricka i pannåns överkant

660235

2019-07-07