Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STRÖMBÄCK, C. A. (född 1874): HMS Fylgia, pansarkryssare, Sverige, signerad och daterad Ca. Strömbäck 1910, olja på pannå, ca 44x65 cm
MIndre spricka i pannåns överkant
660235
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här