Matbord riopalisander

Matbord riopalisander
Matbord riopalisander
Matbord riopalisander
Matbord riopalisander
Matbord riopalisander
Matbord riopalisander
Matbord riopalisander
Matbord riopalisander

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, riopalisander, runt, höjd 70, diameter 115 cm, 2 iläggsskivor à 55 cm vardera medföljer
CITES-INTYG finns

Bruksslitage

660242

2019-07-07