Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1900-tal, bemålat trä och metall, längd ca 137 cm, sitthöjd ca 46 cm, djupp 53 cm

Slitage

660244

2019-07-07