Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, 1900-tal, bemålat trä och metall, längd ca 137 cm, sitthöjd ca 46 cm, djupp 53 cm
Slitage
660244
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här