Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, mässing och marmor, höjd ca 24 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, slitage, en ljuspipa lagad
660245
2019-07-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner