Anna Palm

Anna Palm
Anna Palm
Anna Palm
Anna Palm

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Utsikt mot slottet, Stockholm, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell på papper, 5,5x17,5 cm

660246

2019-07-07