Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1800-talets början, Louis XVI, marmor och förgylld brons, höjd ca 22 cm
Skador, lagingar, nagg
660247
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här