Robert Högfeldt akvarell

Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Morgontoilet, signerad R Högfeldt, akvarell, mått ca 45x55 cm

660248

2019-07-07