Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Såld för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Danssalong, signerad och daterad Curt Clemens 1929, olja på duk, 48x64 cm

Obetydligt färgbortfall

660250

2019-07-08