Klaffbord 1900-tal

Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

KLAFFBORD, 1900-tal, fanérad med mahogny, sengustaviansk stil, avsmalnade ben, höjd 73, 107x53, total längd 147 cm

Repor och märken

660252

2019-07-07