Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
KLAFFBORD, 1900-tal, fanérad med mahogny, sengustaviansk stil, avsmalnade ben, höjd 73, 107x53, total längd 147 cm
Repor och märken
660252
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här