Richard Mortensen serigrafi

Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Komposition, signerad och daterad Mortensen -60, 54/100, färgserigrafi, bladmått 67x50 cm

660253

2019-07-07