Taklampa 1900-tal

Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1920/30-tal, stomme i bronserat trä, höjd 78 cm

Något sned, bruksslitage

660256

2019-07-07