Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKARMATUR, 1920/30-tal, stomme i bronserat trä, höjd 78 cm
Något sned, bruksslitage
660256
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här