Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOTTHARD ADOLF WERNER (1837-1903): Sankta Karin, signerad Gotthard Werner, olja på pannå, ca 60x44 cm
Smärre färgbortfall, mindre krackelyr, repor
660257
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här