Gotthard Adolf Werner oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GOTTHARD ADOLF WERNER (1837-1903): Sankta Karin, signerad Gotthard Werner, olja på pannå, ca 60x44 cm

Smärre färgbortfall, mindre krackelyr, repor

660257

2019-07-07